Rabobank Spek de clubkas

Dit jaar organiseert Rabobank De Langstraat voor de vierde keer de Rabobank Clubkas Campagne. Met de Rabobank Clubkas Campagne kiezen zij ervoor om onze leden invloed te laten hebben op het toekennen van geld aan de clubs die zij een warm hart toedragen. Niet de Rabobank, maar de leden bepalen de hoogte van het bedrag per vereniging. Ook dit jaar stelt de Rabobank €100.000,- beschikbaar.

Leden van Rabobank De Langstraat kunnen tijdens de Rabobank Clubkas Campagne hun stem uitbrengen op de vereniging(en) of stichting(en) die zij een warm hart toedragen. Deze stemmen zijn geld waard. Hoe meer stemmen er op een vereniging of stichting uitgebracht worden, des te meer geld krijgt deze vereniging of stichting.

Breng je stem uit tussen 11 en 21 oktober en verdien geld voor je club! Je kunt 5 stemmen uitbrengen, in het kader van de gezamenlijke actie van Witte Ster en BC Vitesse willen we je vragen om onze clubs beiden het maximale aantal van 2 stemmen te geven.

Stemadvies: Breng je 5e stem uit op onze partnervereniging HV Tachos uit Waalwijk.

Je kunt vanaf nu je stem uitbrengen op https://www.mijnbankenik.nl/delangstraat/clubkascampagne?

flyer clubkas actie 2016